امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 21 April , 2024
امروز : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ - 13 شوال 1445
شناسه خبر : 1782
  پرینتخانه » مسکن و راه تاریخ انتشار : 01 آگوست 2023 - 14:34 | 271 بازدید | ارسال توسط :

قطع دست سوداگران از فروش بلیت چارتری

وزیر راه و شهرسازی گفت: با همکاری تمامی بخش ها دست سوداگران را از فروش بلیت چارتری قطع خواهیم کرد. به فضل خدا دست سوداگران قطع خواهد شد و ظلم وجود دارد و  این حجم عظیم و عملیات پروازی که برخی از سوداگران آن را بهم می زنند  را اصلاح می کنیم. آقای مهرداد بذرپاش […]

قطع دست سوداگران از فروش بلیت چارتری

وزیر راه و شهرسازی گفت: با همکاری تمامی بخش ها دست سوداگران را از فروش بلیت چارتری قطع خواهیم کرد. به فضل خدا دست سوداگران قطع خواهد شد و ظلم وجود دارد و  این حجم عظیم و عملیات پروازی که برخی از سوداگران آن را بهم می زنند  را اصلاح می کنیم.

آقای مهرداد بذرپاش گفت: در حال رفع موانع پیش روی این صنعت بزرگ هستیم و همین با اهمیت و مردمی بودن این صنعت خود باعث می شود که همواره در روز از این صنعت نقد همواره شنیده شود.

به گفته وزیر راه و شهرسازی ، وقتی که درباره صنعت بزرگ هوایی صحبت می کنیم از  یک صنعت فناورانه و مردم پایه صحبت می کنیم  و در مرز فناوری است و اولین اشتباه آخرین اشتباه  آن خواهد بود و متاسفانه  شاهد آن هستیم که فناوری در این صنعت  روز به روز عرضه می شود، اما با تحریم ها ی که وجود دارد  همواره با این تحریم ها مقابله می کنیم.

او گفت: صنعت هوایی فوق العاده مردم پایه است، قضاوت درباره صنعت را اکثر مردم  انجام  می دهند  و وقتی یک هواپیما تاخیر می خورد.مردم اصلی ترین نقد کنندگان  و قضاوت کنندگان هستند.

بذرپاش گفت: در حال تصویب ۲۷ نقطه برای ایجاد شهر ساحلی هستیم که برخی از نقاط فرودگاه می خواهند و ما باید برای آن برنامه ریزی کنیم.

وزیر راه وشهرسازی  گفت: وقتی روزانه در این کشور ۱۲۰۰ پرواز رخ می دهد و بیش از ۵۰ هزار نفر مسافر ارائه خدمت می کند و پلیس مستقر و خود شرکت فرودگاه‌ها مستقر است بنابراین در این حوزه باید برنامه ریزی دقیق تری صورت گیرد.

او ادامه داد: به فضل خدا دست سوداگران قطع خواهد شد و ظلم وجود دارد و  این حجم عظیم و عملیات پروازی که برخی از سوداگران آن را بهم می زنند  را اصلاح می کنیم.

بذرپاش  گفت: در ایمنی بالا و سطوح پروازی باید تمامی پرواز ها صورت گیرد و این در شرایطی است که مردم همواره  پرواز های داخلی را با پروازهای خارجی مقایسه می کنند و در برخی از شرایط مردم حق دارند اعتراض کنند و البته این اعتراض خود  باعث رشد شکوفایی و ارتقای سطح خدمات می شود.

او گفت: توسعه ناوگان هوایی یکی از اولویت های اصلی است و در حال حاضر تقاضا بیش از ۴تا ۵ برابر عرضه است و ما باید هرچه سریعتر این  عرضه را افزایش دهیم و اصلی ترین موانع را تا پایان سال برطرف می کنیم.

بذرپاش گفت: افزایش سطح خدمات فرودگاه  به صورت کمی و کیفی است  را به صورت مدوام پیگیری می کنم و  در برخی از مواقع من خودم از تاخیرهای اذیت میشوم وخودم مستقیم پیگیری میکنم.

او افزود: زمانی که نظارت نباشد، انحراف را رخ می دهد و  نظارت دقیق و درست سطح و سطوح کیفیت را افزایش می دهد.

بذرپاش گفت: تدارک ویژه برای مسکن کارکنان بخش هوایی و فرودگاهی و برای افزایش در تلاش هستیم  تا آن را اجرایی کنیم.

نویسنده : تصنا | منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در تصنا منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.