امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 29 February , 2024
امروز : پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ - 20 شعبان 1445
شناسه خبر : 1859
  پرینتخانه » انرژی و پتروشیمی تاریخ انتشار : 13 آگوست 2023 - 10:33 | 188 بازدید | ارسال توسط :

استفاده ۹۰ درصد خودروهای بنزین سوز و ۹۵ درصد خودروهای گازسوز از کارت شخصی

ضرورت استفاده ۹۰ درصد خودرو‌های بنزینی از کارت سوخت شخصی تا پایان شهریور ؛ مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: تا پایان شهریور ۹۰ درصد خودروهای بنزین سوز و ۹۵ درصد خودروهای گازسوز باید از کارت سوخت شخصی استفاده کنند. نژاد علی گفت:به منظور بهبود نظام توزیع و کاهش قاچاق سوخت تا […]

استفاده ۹۰ درصد خودروهای بنزین سوز و ۹۵ درصد خودروهای گازسوز از کارت شخصی

ضرورت استفاده ۹۰ درصد خودرو‌های بنزینی از کارت سوخت شخصی تا پایان شهریور ؛ مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: تا پایان شهریور ۹۰ درصد خودروهای بنزین سوز و ۹۵ درصد خودروهای گازسوز باید از کارت سوخت شخصی استفاده کنند.

نژاد علی گفت:به منظور بهبود نظام توزیع و کاهش قاچاق سوخت تا پایان شهریور ۹۰ درصد خودروهای بنزین سوز و ۹۵ درصد خودرو های گازسوز باید از کارت سوخت شخصی استفاده کنند. به همین منظور از ابتدای سال فرآیند تشویق مردم به استفاده از کارت های شخصی در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: به دلیل اینکه بتوانیم توزیع یکنواخت در جایگاه های سوخت داشته باشیم و از اتمام سوخت ذخیره برخی جایگاه ها جلوگیری کنیم مقرر شد در هر نوبت برداشت از کارت های سوخت بین ۳۰ تا ۴۰ لیتر در نظر گرفته شود این هم بر اساس رفتار شناسی برداشت از کارت های آزاد بوده است و به معنای محدودسازی در فرآیند توزیع سوخت در جایگاه ها نیست.

نژادعلی تصریح کرد: این فرآیند هیچ دلیلی مبنی بر تغییر قیمت سوخت بنزین یا نفت گاز نیست و هیچ  قانون و مصوبه ای در این راستا حاکم نیست. فقط به واسطه اینکه بتوانیم سوخت یکنواخت و یکپارچه در همه جایگاه ها داشته باشیم این سیاست تعیین سقف عرضه سوخت گیری از کارت را در جایگاه ها پیاده کردیم.

نویسنده : تصنا | منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در تصنا منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.