آخرین وضعیت راههای کشور/۱۱محور شریانی همچنان مسدود است/بازگشایی مسیر هراز- فیروزکوه و تهران – قم

العالم ـ ایران

یاسر خالدی صبح دوشنبه افزود: در حال حاضر آزادراه زنجان - قزوین، محور قدیم زنجان- قزوین، آزادراه قزوین- رشت، محور قدیم قزوین- رشت، محور قدیم قم- تهران، آزادراه تهران- ساوه، محور ساوه- بوئین زهرا، محور قزوین- همدان، محور کندوان، محور چرمشهر محدوده حرم تا حرم و محور کیاسر- دامغان مسدود است و ماموران راهداری در تلاشند این محورها را هر چه سریعتر بازگشایی کنند.
به گفته وی ، 7 محور غیر شریانی اولنگ- شاهرود، گنجنامه- تویسرکان، سی سخت- سمیرم، پونل- خلخال، طارم- زنجان، تهم- چورزق- زنجان و شمشک - دیزین همچنان تا اطلاع بعدی مسدود شده است.
به گزارش ایرنا، مسئول مرکز مدیریت راه های کشور از تمام هموطنان خواست به توصیه ماموران راهداری در سراسر کشور توجه کرده و از تردد در محورهای مسدود جدا خودداری کنند.
خالدی افزود: هم اکنون محور تهران – ساوه مسدود است اما رانندگان در برخی از این مسیر از طریق فرعی ها وارد اتوبان می شوند که این موضوع مشکلات زیادی را برای راهداران ایجاد کرده است.
مسئول مرکز مدیریت راه های کشور تاکید کرد: هموطنان برای دریافت اطلاعات راه‌ها و آخرین وضعیت راه های کشور می توانند عدد 141 را به شماره 1000141پیامک و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ -   اخبار ايران و جهان - خبر از شبکه خبری العالم

کلیدواژه ها  :