اتوبان و جاده قدیم قم ـ تهران مسدود است

مدیرکل مدیریت بحران استان قم گفت: با توجه به مشکل در اتوبان قم ـ تهران و جاده قدیم قم ـ تهران بنا شد تا اطلاع ثانوی اتوبان و جاده قدیم قم ـ تهران بنا به نظر دستگاه‌های امدادی و گزارش پلیس راه همچنان مسدود باشد.

محسن اوروجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به جلسه دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در خصوص مدیریت بحران اظهار کرد: در این جلسه دستگاه‌های امدادی، سازمان هواشناسی، پلیس راهور و هواشناسی گزارش‌هایی ارائه دادند و با توجه به مشکل در اتوبان قم ـ تهران و جاده قدیم قم ـ تهران بنا شد تا اطلاع ثانوی اتوبان و جاده قدیم قم ـ تهران بنا به نظر اعضای جلسه و گزارش پلیس راه همچنان مسدود باشد.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که در استان قم زائر هستند یا چنانچه قصد تردد به استان‌های شمالی از مسیر اتوبان قم ـ تهران را دارند خواهشمندیم در مکان‌های مشخص برای اسکان مانند مصلی و شبستان‌های مسجد جمکران استقرار پیدا کنند. در هر زمان جاده باز شود؛ اطلاع‌رسانی می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استان قم با اشاره به گزارش هواشناسی مبنی بر برودت دما گفت: بنا شد مدارس فردا صبح و بعد از ظهر تعطیل باشد و سازمان آموزش و پرورش نسبت به پاکسازی حیاط مدارس اقدام کند و با موافقت استاندار و پیشنهاد اعضای جلسه ساعت 9 صبح شروع کار ادارات خواهد بود.

وی از هم استانی‌ها خواستار شد: در مصرف انرژی صرفه‌جویی لازم را داشته باشند و پوشش مناسبی برای کنتورها و لوله‌های آب تهیه کنند تا از یخ‌زدگی و ترکیدگی لوله‌ها جلوگیری شود.

یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ -   اخبار ايران و جهان - خبر از تابناک

کلیدواژه ها  :