کرانچار: حریف در سطح ما نبود/ به بازیکنانم تاکید کردم تا دقیقه آخر روند خود را ادامه دهند

کرانچار: حریف در سطح ما نبود/ به بازیکنانم تاکید کردم تا دقیقه آخر روند خود را ادامه دهندبه گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، زلاتکو کرانچار بعد از پایان بازی تیم‌های سپاهان و استقلال خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: این تصویر دوباره برای ما تکرار شد، در بازی صنعت نفت و پیکان ما شاهد این مسئله بودیم و آنچه مدام می‌گویم این است که بازی تا دقیقه 90 ادامه دارد و نباید با اشتباهات انفرادی چنین اتفاقی رخ دهد و سه امتیاز را از دست بدهیم.

وی ادامه داد: ما باید گل‌های بیشتری می‌زدیم تا با آرامش ادامه دهیم اما بازیکنان ما در نیمه نخست نتوانستند از موقعیت‌ها استفاده کند. ما نباید می‌گذاشتیم حریف سراغ ما بیاید، حریفی که به هیچ وجه شانه به شانه و هم سطح سپاهان نبود، از نظر بازی و تلاش بازیکنانم رضایت دارم، اما از نظر نتیجه رضایت ندارم و امیدوارم اشتباهات فردی ما به پایان برسد.

سرمربی تیم سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا هنوز اعتقاد به خریدهای همانند ابتدای فصل دارد، خاطرنشان کرد: در رابطه با بازیکنان در گذشته هم اعلام کردم که در فصل نقل و انتقالات مجبور بودیم که تعدادی بازیکن جدید بیاوریم. زمانی که چنین اتفاقی رخ می‌دهد این است که بازیکنان جوان می‌توانند خودشان را با شرایط تطبیق دهند، عده‌ای از آنها در فاصله زمان کوتاهی توانستند خود را تطبیق دهند و برخی هنوز به این شرایط نرسیده‌اند. ما مجبوریم که در نیم فصل بازیکنانی که نتوانسته‌اند خود را با شرایط وقف دهند را تغییر دهیم. از نظر بازی چیزی کم نداریم و بازی بسیار خوبی را ارائه می‌دهیم، اما آنچه نیاز داریم اصلاح در برخی پست‌ها و شانس است.

«اسم سپاهان سبب می‌شود تیم‌ها عقب بکشند و زمانی که گل دریافت می‌کنند می‌آیند و در دقیقه پایانی گل می‌زنند و شاید اگر از ابتدای بازی به تیم فشار بیاورند ممکن است سپاهان را بدتر زمین گیر کنند آیا این مسئله را قبول دارید؟» وی در پاسخ به این سوال گفت: آنطور نیست که حریف نخواهد جلو بیاید، استقلال چندین تلاش برای حمله داشت و با تاکتیک مناسب کار آنها را قطع کردیم. ما چندین موقعیت گل مثل 2 تیر دروازه داشتیم. این درست است که تمرکز بازیکنان در دقایق پایانی افت می‌کند و من به بازیکنان تاکید کرده بودم که تا آخرین لحظه روند خودتان را داشته باشید. در لحظه گل نمی‌دانم چرا سیاوش یزدانی آنطور اشتباه کرد، البته این از اتفاقات فوتبال است.

کرانچار در مورد اینکه آیا ممکن است از سمتش استعفا دهد،‌ گفت: مواضع من این است که در نیم فصل دوم با کمی اصلاح می ‌توانیم نتایج لازم را کسب کنیم. در دیدار با استقلال باید به دنبال پیروزی باشیم و پس از آن آنالیز کنیم و مشکلات را برای نیم فصل رفع کنیم.

انتهای پیام/

پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری میزان