پیگیر فهرست تکمیلی نجومی‌بگیران از دیوان محاسبات هستیم

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره گزارش در دست تدوین کمیسیون از مدیران نجومی بگیر گفت: هنوز منتظر تکمیل فهرست ارسالی در این باره از سوی دیوان محاسبات کشور هستیم. 

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که از مدتی پیش از دیوان خواسته‌ شده است که این فهرست را به طور کامل به کمیسیون اقتصادی ارسال کند،‌ اظهار داشت: کمیسیون هم شاید قدری در این باره تعلل کرده است، اما حتماً‌ پیگیر ارسال فهرست تکمیلی نجومی‌بگیران از سوی دیوان محاسبات خواهیم بود. 

بنابر این گزارش، رئیس کمیسیون اقتصادی 15 مهر در گفت‌وگو با فارس گفته بود: قرار است دیوان محاسبات گزارشی درباره اینکه بررسی پرونده چند مدیر نجومی بگیر نهایی شده و چه تعداد در حال نهایی شدن هستند به کمیسیون ارائه کند؛ همچنین توضیحاتی درباره افرادی که بررسی پرونده آنها نهایی شده، چند درصد آنها منابع در اختیار داشتند و میزان مجازات آنها است به صورت کامل در اختیار کمیسیون قرار داده شود.

نماینده مردم کرمان در مجلس اضافه کرده بود: دیوان محاسبات به ما اعلام کرده که در این باره در حال نهایی کردن پرونده مدیران حقوق نجومی بگیر بوده و به هر دلیلی بررسی آنها زمان بر بوده است.

انتهای پیام/

پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری فارس

کلیدواژه ها  :