مکوندی: عده‌ای خاص بی حرمتی می‌کنند/ اگر به احترام ویسی نبود اجازه بازی نمی‌دادم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بهروز مکوندی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال خوزستان اظهار داشت: پیش از بحث فوتبالی باید درباره بحث‌های اخلاقی صحبت کنم، متاسفم که در اصفهان که مهد تمدن است چنین اتفاقی رخ می‌دهد و متاسفانه این عمل در ورزشگاه‌های کشور رخ می‌دهد و سبب شد انسان‌های خوب به ورزشگاه نیایند و هیچ کس هم مبارزه نمی‌کند. اگر به حرمت ویسی نبود اجازه بازی نمی‌دادم تا درسی برای فوتبال ایران باشد.

وی افزود: از یک جایی به بعد یک عمل محکم باید در برابر این اقدام زشت صورت گیرد و نمی‌شود تیم را از داشتن تماشاگر محروم کنیم، یک عده خاص دست به بی‌اخلاقی می‌زنند، عده‌ای خاص کاری کرده‌اند که انسان‌های شریف به ورزشگاه نیایند و به راحتی به خانواده مسئولان باشگاه و بازیکن و مربی فحاشی شود.

مربی تیم استقلال خوزستان گفت: اگر اجازه می‌دادیم که سپاهان جلو بیاید می‌دانستیم که این تیم می‌تواند از تکنیک بازیکنان خود استفاده کند. ما تیم را عقب نگه داشتیم و به ضد حمله چشم دوختیم. پس از دریافت گل جلو آمدیم و احتمال این هم بود که در آن دقایق گل‌های بیشتری هم بزنیم. عطش سپاهان کم در دقایق پایانی کم شد و عقب نشست، ما هم از غفلت آنها و تنها اشتباه حریف استفاده کردیم و گل را به ثمر رساندیم.

در این نشست خبرنگاران در اعتراض به عدم حضور ویسی از مربی تیم استقلال خوزستان هیچ سوالی نپرسیدند.

انتهای پیام/

پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری میزان