دایی: ۷۰ درصد بازی‌هایمان در لیگ را به داوری‌ها باختیم

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمد دایی پس از شکست 3 بر یک تیمش برابر گسترش فولاد تبریز در نشست خبری اظهار داشت: نیمه اول این بازی را به کرمانشاهی داور بازی باختیم.

مربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: دقیقه 44 با نتیجه 3 بر صفر عقب بودیم و عقل سالم حکم نمی‌کند که ما وقت تلف کنیم؛ البته امروز داوری خوبی ندیدم و در صحنه گل اول داور باز هم توپی که به سود ما بود را اشتباه به حریف داد و گل خوردیم؛ از داوری بازی امروز راضی نیستیم؛ گل دوم ما در دقیقه 90 درست بود و داور به اشتباه دو دقیقه قبلش اعلام خطا کرده بود؛ ما در 60 یا 70 درصد بازی‌ها به داوری‌ها باختیم. 

وی ادامه داد: نیمه اول را به گسترش نباختیم به بازی قبلی باختیم. بازی قبلی 70 دقیقه 10 نفره بازی کردیم و به همین دلیل نیمه اول امروز اصلاً خوب نبودیم چون بازیکنان از بازی هفته گذشته خسته بودند. فشار دو برابر به ما آمده بود و شادابی لازم را نداشتیم.

دایی گفت: محمدرضا اولین جلسه بعد از سیاه‌جامگان مصدوم شد و به همین دلیل نتوانست به تبریز بیاید. نسبت به سال گذشته افت کرده است، اما دروازه‌بان بزرگی است. این اتفاق برای هر بازیکنی رخ می‌دهد و با این حال گلر بزرگی است و حقش است در تیم ملی حضور داشته باشد.

انتهای پیام/ج/

پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری فارس

کلیدواژه ها  :