بارانی: وقتی داور پنالتی می‌گیرد نباید نظرش را تغییر دهد/ اول باید تک امتیاز را نگه می‌داشتیم

بارانی: وقتی داور پنالتی می گیرد نباید نظرش راتغیر دهد / اول باید تک امتیاز را نگه می داشتیمبه گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، محمد صادق بارانی بعد از تساوی بدون گل دو تیم پیکان و استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فکر می‌کنم کسب یک امتیاز جلوی تیم پرطرفدار استقلال بسیار پرارزشمند است، البته در نیمه اول یک پنالتی هم برای ما گرفته شد که همه تعجب کردیم چرا آن را بعد مردود اعلام کردند. کارشناسان باید در مورد این موضوع توضیح دهند.

وی در خصوص صحنه پنالتی ادامه داد: صحنه را ندیدم اما وقتی داور پنالتی را می‌گیرد فکر می‌کنم که دیگر نباید نظرش را تغییر دهد. در این خصوص من نمی‌توانم نظر دهم.

هافبک پیکان در مورد افت تیم پیکان در هفته‌های اخیر ادامه داد: به نظرم تیم ما دچار افت نشده است. در هفته‌های قبل چند مصدوم داشتیم که این هفته به تیم ما اضافه شدند. فکر می‌کنم در بازی امروز هم نتیجه خوبی گرفتیم. ان‌شاءالله در نیم فصل دوم تیم تقویت می‌شود و به نتایج دلخواه می‌‌رسیم.

بارانی در پاسخ به سوالی درباره این که در این بازی دو تیم به دنبال گل نخوردن بودند، اظهار داشت: گل نخوردن در این بازی اولویت ما نبود، اما محتاطانه بازی می‌کردیم. آن هم به دلیل این که شرایط به نحوی بود که اول باید یک امتیاز را نگه می‌داشتیم و بعد به سه امتیاز فکر می‌کردیم.

انتهای پیام/

پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری میزان