محتوای فرهنگی دیجیتال ویژه کودکان در پنج استان عرضه می‌شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی آنا، رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد با اشاره به همکاری زیست بوم مجازی درسا و مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در توسعه و ارتقای کسب و کارهای فرهنگی دیجیتال در شبکه ملی فرهنگ گفت: همکاری مشترک این دو مجموعه سبب تولید محتوای فرهنگی دیجیتال مناسب سن کودکان خواهد شد زیرا زیست بوم درسا در زمینه کودک محتواهای قابل اعتنایی تولید کرده است.

سید مرتضی موسویان در مراسم امضای تفاهمنامه مشترک بین زیست بوم درسا و مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با موضوع همکاری در توسعه و ارتقای کسب و کارهای فرهنگی دیجیتال در شبکه ملی فرهنگ افزود: همکاری مشترک این دو مجموعه سبب تولید محتوای فرهنگی دیجیتال مناسب سن کودکان خواهد شد زیرا زیست بوم درسا در زمینه کودک محتواهای قابل اعتنایی تولید کرده است.

وی همچنین به وجود 421 مجتمع و خانه فرهنگ دیجیتال در کشور اشاره کرد و ادامه داد: پنج خانه فرهنگ دیجیتال در گام نخست با این مجموعه همکاری خواهند کرد و تلاش می شود این همکاری ها در کل کشور ادامه یابد.

موسویان خاطرنشان ساخت: همکاری نزدیک مرکز رسانه های دیجیتال و زیست بوم درسا به تولید محتواهای مطمئن برای کودک منجر خواهد شد.

مدیرعامل زیست بوم مجازی درسا نیز در این مراسم گفت: همکاری با مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منجر به تحولی خوب در بخش تولید محتوای مناسب کودک خواهد شد.

عباس محمدخانی افزود: امضای این تفاهمنامه اتفاق مبارکی در بخش کودک و برای همه کشور رقم خواهد زد.

یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از روز شنبه بیستم آبانماه در محل مصلی تهران به مدت یک هفته در حال برگزاری است.

چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری آنا