گوشی هواوی Mate 10 اساسا یک اسمارت فون به حساب نمی‌آید!

هواوی در خبری جدید اعلام کرد که است که گوشی هواوی Mate 10 را نمی‌توان یک اسمارت فون نامید! جزئیات در رابطه با گوشی جدید Huawei را در ادامه بخوانید.

حال که به شانزدهم اکتبر ۲۰۱۷ (روز رونمایی از گوشی هواوی Mate 10) بسیار نزدیک هستیم، این کمپانی چینی کم کم شروع به بازاریابی برای محصول جدید خود کرده است.

گوشی هواوی Mate 10 (هواوی میت 10) که در زمان عرضه، پرچمدار جدید این کمپانی محسوب خواهد شد، احتمالا قرار نیست یک «اسمارت فون» باشد؛ اما چگونه؟

در ویدیوی کوتاهی که توییتر رسمی کمپانی هواوی منتشر کرده، به طور مستقیم یک جمله اعلام شده است:«میت 10 یک اسمارت فون نیست». اما اگر میت 10 یک اسمارت فون به حساب نمی‌آید، پس باید آن را چه نامید؟ خب، هواوی از جمله جالبی استفاده کرده است. میت 10 «یک ماشین هوشمند» است!

[هواوی میت 10] با ارائه‌ی یک تجربه سطح‌بالا، هوشمند بودن را نیز پشت سر می‌گذارد و از قدرت بی‌نظیر هوش مصنوعی بهره می‌برد.

به [دنیای] ذکاوت خوش آمدید!

هواوی در ویدیوی کوتاهی که از گوشی جدید خود منتشر کرده، جملات زیر را به زبان می‌آورد:

میت 10 یک اسمارت فون نیست؛ این گوشی می‌بیند، فکر می‌کند و یاد می‌گیرد؛ دقیقا همچون ما! این محصول با داشتن هوشی مصنوعی، اکنون و در آینده «زنده» است.

همانطور که تاکنون ممکن است متوجه شده باشید، هواوی در محصول جدید خودش بر روی هوش مصنوعی تمرکز ویژه‌ای کرده است. از طرفی چون گوشی هواوی Mate 10 از تراشه کایرین 970 استفاده می‌کند، به راحتی می‌تواند فناوری یاد شده را پشتیبانی کند؛ چرا که این تراشه، دارای واحدهای مخصوص پردازش عصبی برای هوش مصنوعی است.

شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ -   اخبار دانش و فناوری - خبر از گجت نیوز

کلیدواژه ها  :    , ,