امامی طلایی، نصیری پنجم و قیاسی حذف شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون کشتی, مسابقات روز نخست رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری امروز در شهر یاکوتسک روسیه برگزار شد و 3 نماینده کشورمون در وزن 65 کیلوگرم روی تشک رفتند.

در روز نخست این مسابقات, در وزن 65 کیلوگرم یونس امامی در دور اول 9-3 کی یو نزاوا از ژاپن را شکست داد و در دور دوم با نتیجه 6-4 از سد تولگا از مغولستان گذشت. وی در دور سوم رمضان ایبوف ازبکستانی را با نتیجه 11-8 شکست دادو سرگروه شد. امامی برای رسیدن به فینال در یک کشتی نزدیک حریف روسی خود را 6-5 مغلوب کرد و فینالیست شد. وی در این دیدار برنده مهران نصیری بولاتوف از روسیه را با نتیجه ٥ بر یک شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

مهران نصیری در دور اول 4-صفر سوهایون پارک کره‌ای را مغلوب کرد و در دور دوم با اقتدار حریف روس را 9-یک شکست داد. وی در دور سوم کشتی‌گیر دیگری از روسیه را 5-4 مغلوب کرد و سرگروه شد. نصیری در مرحله نیمه نهایی در یک کشتی حساس و نزدیک 4-3 از دیگر کشتی‌گیر کشور میزبان شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت. وی در این مسابقه مقابل شاراستیپانوف از روسیه یک بر پنج باخت و پنجم شد.

مرتضی قیاسی دیگر نماینده کشورمان در وزن 65 کیلوگرم در دور اول حریف رومانیایی خود را با نتیجه 11-1 و در دور دوم نماینده قزاقستان را با نتیجه 11-8 شکست داد. قیاسی در دور سوم با نتیجه 10-0 مقابل مراد نخکاریف روس (کشتی گیر روس در دور بعد به یونس امامی باخت) شکست خورد و با توجه به شکست حریف روس در مرحله نیمه نهایی، قیاسی از دور رقابت ها حذف شد.

در روز دوم این مسابقات فردا اسماعیل محمودی و کامران قاسم پور در وزن 86 کیلوگرم و امیررضا امیری در وزن 125 کیلوگرم به میدان می‌روند.

انتهای پیام/

شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری میزان