آتش سوزی در فروشگاه «اتکا» ورامین

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز،  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین از وقوع حادثه حریق در فروشگاه «اتکا» در ورامین در خبر داد و گفت: عملیات اطفاء شعله ها به پایان رسید

 

بهنام کرمانی گفت: ساعات اولیه صبح پنج شنبه ، وقوع حادثه آتش سوزی در انبار فروشگاهی فروشگاه «اتکا» واقع در خیابان دانشگاه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله نجات گران دو ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.


کرمانی با اعلام این که هنوز علت وقوع حادثه مشخص نیست و شعله ها و دود سیاه ناشی از آتش سوزی از محل مجتمع تجاری قابل رویت است اظهار داشت: کارشناسان آتش نشانی در محل حادثه حضور دارند و در حال تهویه و بررسی علل این حریق هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین گفت: آتش نشانان با حضور سریع در محل حریق از سرایت آن به اماکن هم جوار جلوگیری کردند.

کرمانی اضافه کرد:  حریق در قسمت انبار این فروشگاه حاصل شده که عکس العمل سریع وبه موقع آتش نشانان و اقدام به موقع در آبرسانی و اطفا آن از منتقل شدن حریق به داخل فروشگاه جلوگیری کرد.

وی گفت: این حریق بسیار گسترده بود، اما آتش نشانان اجازه ندادند تمام انبار دچار حریق شوند و شعله ها تنها بخشی از انبار را دچار آسیب کرد.

کرمانی ادامه داد: در این حادثه مورد مصدومیت نداشتیم، آتش به سرعت اطفا شد و آتش‌نشانان پس از پایان عملیات به ایستگاه ها باز خواهند گشت.

مهر

110

پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ -   اخبار حوادث - خبر از جام نیوز

کلیدواژه ها  :