پلیس در تعقیب عاملان جنایت در ساری

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، در این واقعه خونین که ساعت 23 و 30 دقیقه نیمه شب پنجشنبه 17 فروردین ماه سال جاری در نزدیکی روستای حمید آباد و در جاده دریا اتفاق افتاد، 2 زن و 2 مرد سوار بر خودروی سمند سفید رنگی برای زهر چشم گرفتن از راننده جوانی که قصد سبقت از او را داشتند، سدراهش شدند و در حالی که با اسلحه شکاری راننده جوان خودرو را تهدید می‌کردند، با او درگیر شده و با قنداق اسلحه به سرش کوبیدند. با مجروح شدن راننده جوان، ضاربان به سرعت سوار خودرو شده و فرار کردند.

 

فرهاد 28 ساله که بشدت خونریزی داشت با تمام توانش درخواست کمک کرد و ساکنان او را به بیمارستان رساندند. با گزارش حادثه به پلیس، مأموران به محل اعزام شده و تحقیقات آغاز شد. در حالی که پزشکان تلاش زیادی برای نجات این پسر جوان کردند اما او 10 روز پس از حادثه بر اثر شدت خونریزی جان باخت و پرونده برای دستگیری عاملان جنایت در دستور کار تیم تحقیق قرار گرفت.


در حالی که به گفته شاهدان، حمله از سوی سرنشینان یک خودروی سمند سفید رنگ با 4 سرنشین حکایت داشت اما عاملان جنایت سرنخی از خود در محل حادثه بر جای نگذاشته بودند و تنها سرنخ مأموران گفت‌و‌گوی عاملان قتل به زبان مازندرانی بود.پلیس آگاهی مازندران که در برابر یک معمای پیچیده جنایی قرار گرفته است از مردم خواست با توجه به فرار عاملان حمله مرگبار شامگاهی در جاده دریای فرح آباد ساری، چنانچه اطلاعاتی از خودرو، راننده و سرنشینان آن دارند با شماره تماس‌های 0112183620 و 0112183579 موضوع را به اطلاع پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران برسانند.

ایران

110

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ -   اخبار حوادث - خبر از جام نیوز

کلیدواژه ها  :