پایانه فیبر نوری بیله‌سوار افتتاح می‌شود

به گزارش گروه رسانه های دیگر آنا، آرام حلیم بعد از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از افتتاح پایانه فیبر نوری شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و اظهار داشت: این پروژه به عنوان یکی از پروژه‌های مهم حوزه ارتباطات و اطلاعات شهرستان بیله‌سوار در سفر وزیر کشور به استان اردبیل در آینده نزدیک افتتاح شده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به مسائل حوزه ارتباطات شهرستان بیله‌سوار افزود: برخی مشکلات در حوزه ارتباطات و فناوری شهرستان بیله‌سوار دیده می‌شود که نیاز است تا اداره کل ارتباطات استان به صورت مستقیم به این امر ورود پیدا کرده و نسبت به تسریع و تسهیل روند برطرف‌سازی مشکلات و نیز انجام پروژه‌های این حوزه اقدام کند.

فرماندار بیله‌سوار تصریح کرد: پایانه فیبر نوری شهرستان بیله‌سوار یکی از پروژه‌های حائز اهمیت حوزه ارتباطات منطقه بوده که خوشبختانه از زمان آغاز اجرای این پروژه تا به اکنون نتایج مثبت حاصل از آن را شاهد بودیم که انتظار می‌رود مخابرات منطقه نیز در اسرع وقت نسبت به رفع نواقص در خطوط محلی اقدام نمایند.

حلیم اظهار کرد: برطرف‌سازی مشکلات ارتباط و خطوط محلی از سوی مخابرات باید به جد در دستور کار قرار گیرد که انتظار می‌رود بعد از افتتاح و بهره‌برداری از شبکه و پایانه فیبر نوری بیله‌سوار دیگر شاهد هیچگونه نواقص و گله‌مندیهایی از سوی مردم منطقه نباشیم چرا که خدمات‌دهی به مردم در تمامی حوزه‌ها اصلی‌ترین رسالت و وظیفه ماست.

بهروز رزمی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل نیز با اشاره به اینکه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با تمام توان در جهت برطرف‌سازی مسائل و مشکلات ارتباطی استان گام برمی‌دارد، گفت: در همین رابطه نیاز است تا شورای اداری شهرستان بیله‌سوار با موضوع ICT با حضور تمامی معاونان و مدیران دستگاههای تابعه به صورت مستمر تشکیل شود تا بتوان در حوزه ارتباطات مشکلات موجود را برطرف و در راستای تسهیل امور مردم اقدام کرد.

وی رضایت خود از اجرا و انجام عملیات پایانه فیبر نوری بیله‌سوار اعلام کرد و افزود: خوشبختانه این طرح به عنوان بزرگترین طرح حوزه ارتباطات شهرستان بیله‌سوار در دست انجام و آستانه اتمام است که امید می‌رود در سفر آینده وزیر کشور به استان اردبیل از این طرح نیز بهره‌برداری شود.

منبع: تسنیم

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری آنا