مشاوره رایگان کارآفرینان موفق برای ایجاد کسب و کار

به گزارش گروه اقتصادی آنا، برنامه "پایش پلاس" که حاصل همکاری تیم تولید برنامه پایش و شبکه ایران کالاست، از این پس روزهای زوج ساعت ۲۳ از شبکه ایران کالا پخش می‌شود.
در طول این برنامه‌ ۶۰ دقیقه‌ای هر بار یکی از موفق‌ترین کارآفرینان کشور به سوالات بینندگان درباره تولید، اشتغال، بازاریابی، فروش و کارآفرینی پاسخ می‌دهد.
سوالات در طول هفته بصورت فیلم های موبایلی یک دقیقه‌ای از طرف مخاطبان برنامه از طریق شبکه های اجتماعی به دست عوامل پایش ‌پِلاس می‌رسد.
علاوه بر این، بینندگان در طول برنامه نیز می‌توانند بطور مستمر از طریق بخش زنده‌ اینستاگرام ِ پایش سوالات و نظرات خود را با عوامل برنامه و دیگر مخاطبان مطرح کنند.
شناسه‌ @payeshtvbot و شماره ۰۹۹۰۴۷۴۷۴۰۰ در تلگرام از همین لحظه پذیرای فیلمهای سوالات بینندگان در حوزه کاریابی و کسب و کار است، همچنین بینندگان می‌توانند پشت صحنه‌ زنده‌ برنامه را در صفحه اینستاگرام پایش به نشانی @payesh1 مشاهده کنند.
اولین برنامه‌ پایش+ با موضوع مشاوره در حوزه کاریابی و کسب و کارهای مواد غذایی با حضور بابک بختیاری، چهارشنبه ۲۹ شهریور ساعت ۲۳ از شبکه ایران کالا پخش خواهد شد.
بختیاری موسس آیس‌پک است و تا کنون توانسته علاوه بر توسعه مستمر فروشگاههای این برند در داخل و خارج از ایران، چندین برند موفق دیگر در زمینه مواد غذایی نیز تاسیس کند.

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری آنا