فروش خانه ۳/۵میلیاردی با اسناد جعلی

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، مرد جوان زمانی که از این ماجرا با خبر شد به پلیس مراجعه و شکایتی علیه چند نفر مطرح کرد. او گفت: پدرم سال 68 و مادرم سال 83 فوت کردند. من و خواهرو برادرهایم نیزدر خارج از ایران زندگی می‌کنیم. مدتی قبل تصمیم گرفتیم اموال پدری‌مان را به فروش برسانیم.

 

به همین خاطر وکالتی از خواهر و برادرهایم گرفتم و به ایران آمدم. اما زمانی که خواستم خانه ویلایی پدرم را به فروش برسانم متوجه شدم فرد دیگری سه سال قبل آن را خریداری کرده است!بدنبال این شکایت، تحقیقات به دستور بازپرس محسن مدیر روستا آغاز شد و در بررسی‌ها مشخص شد که سال 93 مردی با ارائه مدارکی، خانه ویلایی سه میلیارد و 500 میلیون تومانی را فروخته است.

 

بدین ترتیب خریدار خانه ویلایی دستگیر شد که در تحقیقات گفت: «معمار ساختمان هستم و سال 93 مردی به دیدنم آمد و گفت خانه‌ای برای فروش دارد. پس از بررسی‌ها پی بردم مبلغی که برای فروش خانه اعلام کرده یک میلیارد تومان زیرقیمت بازار است.

 

برای همین خانه را خریدم و در ازای آن حدود 150 میلیون تومان پول دادم و درقبال مابقی هم ملکی در شهرری را به نام آنها کردم. از ماجرای جعل و فروش ملک نیز بی‌اطلاع هستم.متهم جوان در حالی چنین اظهاراتی داشت که بررسی‌ها نشان داد اعضای باندی پس ازشناسایی املاک مشابه و جعل سند، مرتکب کلاهبرداری شده‌اند.


با توجه به اظهارات مرد جوان، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران دستور تحقیقات در این باره را صادر کرد.

روزنامه ایران

110

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ -   اخبار حوادث - خبر از جام نیوز

کلیدواژه ها  :