کشف کالای قاچاق ۵ میلیارد ریالی در غرب استان تهران

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سردار محسن خانچرلی گفت : با تداوم برنامه ریزی پلیس در برخورد با قاچاق کالا،ماموران یگان امداد استان حین گشت زنی در اتوبان تهران- ساوه به یک خودروی کامیون مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

 

  فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف ۲۰۰ کارتن دستگاه سرور عابر بانک قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال خبر داد.به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سردار محسن خانچرلی  گفت : با تداوم برنامه ریزی پلیس در برخورد با قاچاق کالا،ماموران یگان امداد استان حین گشت زنی در اتوبان تهران- ساوه به یک خودروی کامیون مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی ،تعداد ۲۰۰ کارتن دستگاه سرور عابر بانک به ارزش پنج میلیارد ریال کشف و راننده متخلف را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در این رابطه یک خودرو توقیف شد بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان با اشاره به اینکه قاچاق کالا پدیده ای است که از جهات گوناگون، حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می کند، تأکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقیان و اخلال گران نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند.

110

جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ -   اخبار حوادث - خبر از جام نیوز

کلیدواژه ها  :