دستگیری قاتل فراری ساوه و همدستانش

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: فردی که اوایل شهریورماه جاری در پی یک نزاع و درگیری در روستای ویسمان شهرستان ساوه مرتکب قتل شده بود، به همراه شش نفر از همدستانش توسط پلیس دستگیر شد.

 

به گزارش پایگاه پلیس، پرویز اسدی اظهار داشت: فردی که اوایل شهریورماه سال جاری در پی وقوع یک فقره نزاع و درگیری در روستای ویسمان شهرستان ساوه با یک سلاح شکاری مرتکب قتل شده بود، با پیگیری پلیس شناسایی و به همراه همدستانش دستگیر شد.


فرمانده انتظامی شهرستان ساوه افزود: پس از وقوع درگیری و قتل، در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد شخصی دارای سابقه کیفری به دلیل اختلاف مالی در خصوص خرید و فروش مواد مخدر با تعدادی موادفروش دیگر، به همراه شش نفر از دوستان خود با اسلحه شکاری به روستای محل زندگی گروه دوم حمله ور شده و درگیر شده اند.

اسدی با اشاره به اینکه طی این درگیری اصابت گلوله اسلحه شکاری مهاجمان به یکی از افراد گروه مقابل موجب مصدوم شدن وی شد، خاطرنشان کرد: مضروب پس از انتقال به بیمارستان به دلیل اصابت گلوله به ناحیه قلب، جان خود را از دست داد و قاتل نیز از محل متواری شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه خاطرنشان ساخت: با پیگیری های پلیس، قاتل به همراه شش نفر از همدستانش شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

110

چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ -   اخبار حوادث - خبر از جام نیوز

کلیدواژه ها  :