تجاوز معلم زن به شاگردش + عکس

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز  به نقل از میرور، «آلبرتا پادیلا» معلم ریاضی 52 ساله آمریکایی که در پارک و منزل خودش با دانش آموز پسر 17 ساله‌اش روابط جنسی نامشروع برقرار می‌کرده پس از گزارش دختر وی به پلیس، دستگیر و زندانی شد.

 

روابط غیر اخلاقی این 2 از زمانی آغاز شده که سال گذشته معلم ریاضی یک سری کلاس‌های درس خصوصی فوق برنامه برای دانش آموزش می‌گذارد.

 

این معلم دبیرستان جانسون شهر «سن آنتونیو»، به جرم برقراری روابط غیراخلاقی بین معلم و شاگرد توسط پلیس تگزاس بازداشت شد و هم اکنون با مجازات 20 سال حبس روبرو است.

 

 

بر اساس گزارش پلیس و شواهد و مدارک ارائه شده از سوی دختر پادیلا به پلیس که شامل صدای ضبط شده مکالمات این معلم و شاگرد نیز می‌شد، خانم معلم هدایایی مانند لباس و موبایل برای شاگردش خریده و بارها او را به رستوران های مختلف دعوت کرده و همچنین اجازه داه بود که پسر شبها در منزلش بخوابد.

 

خانم معلم در اداره پلیس اعتراف کرد که تا موقع دستگیری، بیش از یک سال و نیم بوده با شاگردش روابط غیراخلاقی داشته و هنگام دستگیری نیز به قصد برقراری رابطه جنسی به همراه شاگردش به پارک رفته بوده که پلیس تگزاس به او مهلت این کار را نمی‌دهد.

جام جم

110

سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ -   اخبار حوادث - خبر از جام نیوز

کلیدواژه ها  :