دستگیری ۷۲ متجاوز مرزی در تایباد

   به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از دستگیری ۷۲ متجاوز مرزی توسط مرزبانان شهرستان تایباد خبر داد.

 

سردار ماشاء‌الله جان‌نثار  اظهار داشت: مرزبانان خراسان‌رضوی برای جلوگیری از ورود و خروج غیرمجاز از مرزهای کشور اقدامات گسترده اطلاعاتی را در دستور کار خود قرار دادند.مرزبانان هنگ مرزی تایباد طی یک هفته گذشته 72 نفر از اتباع بیگانه را که در حال ورود به خاک کشورمان بودند مشاهده و به محض ورود آنان به خاک کشورمان در عملیاتی ضربتی آنها را دستگیر و بازداشت نمودند.


فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در ادامه از توقیف و مهار 400 راس احشام و همچنین 5790 لیتر سوخت قاچاق خبر داد و بیان داشت: ماموران پست ایست و بازرسی 17 شهریور گمرک دوغارون نیز با تیزهوشی و جدیت در کار توانستند محموله‌های سوخت قاچاق را از چندین وسیله سنگین کشف کنند.

سردار جان‌نثار ‌‌‌خاطرنشان کرد: ورود متجاوزین مرزی ضربه مستقیمی به اقتصاد کشور وارد می‌کند. مرزبانان خراسان‌رضوی با تجهیزات و امکاناتی که در اختیار دارند با تلاش شبانه‌روزی مرزها را رصد می‌کنند تا از ورود متجاوزین و قاچاقچیان به خاک کشورمان جلوگیری کنند.

110

دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ -   اخبار حوادث - خبر از جام نیوز

کلیدواژه ها  :