ربودن مهاجران مسلمان توسط کشتی نژادپرستان اروپایی
به گزارش «شيعه نيوز»، گروهی موسوم به «Generation Identity» از جنبش‌های ضد مهاجرتی در اروپا با حمایت مالی نژادپرستان آمریکایی و جنبش «آلترنیتیو»(ملی‌گرایان حامی سفیدپوست‌ماندن اروپا) یک فروند کشتی را برای ربودن مهاجران مسلمان در آب‌های مدیترانه و بازگرداندن آن‌ها به خاورمیانه اجاره کردند.

این گروه که هدف خود را دفاع از اروپا عنوان کرده است، مدعی شد بر اساس قوانین ناوگان دریایی که هر قایق‌سواری باید به قایق‌سوار دیگر کمک کند، در حال جستجوی مهاجران مسلمان غیرسفیدپوست بازداشت‌شده هستیم تا آن‌ها را جمع‌آوری کرده و به خاورمیانه بازگردانیم.
این گروه همچنین با نامیدن سازمان‌های غیردولتی در داخل آب‌های مدیترانه که عملیات نجات مهاجران مسلمان را بر عهده دارند، به عنوان آدم‌ربایان انسانی قصد دارد بر فعالیت این سازمان‌ها نظارت داشته باشد.

گروه (Generation Identity) ابتدا در فرانسه فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون در کشورهای استرالیا، ایتالیا و هلند نیز فعالیت دارد، این گروه توجه برخی رهبران مشهور گروه «برتر پنداری نژاد سفید» آمریکا را جلب کرده است.

«مارتین سلنر»، رهبر استرالیایی این گروه در فیلمی جنجالی گفت: این پروژه تنها راه دفاع از اروپا و حفاظت از مرزهای کشورهای اروپایی است.

اجاره کشتی 800 هزار دلار هزینه دربر داشت که بیش از 158 هزار دلار توسط گروه «برتر پنداری نژاد سفید» آمریکا و جنبش ملی‌گرایان حامی سفیدپوست‌ماندن اروپا جمع‌آوری شد.

یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ -   اخبار مذهبی - خبر از شیعه نیوز