گردهمایی کشوری دبیران کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان در تبریز برگزار شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مسئولان مرکز سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دبیر همتایاران سلامت روان این دانشگاه در دومین گردهمایی کشوری دبیران کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حضور یافتند.

 

در این گردهمایی دکتر ریاضی؛ معاون امور دانشجویان در سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر پورمحمدی، رئیس دانشگاه تبریز و دیگر مسئولان وزارتی وزارت علوم، مسئولان دانشگاه تبریز و همیاران سلامت دانشگاه‌های سراسر کشور حضور داشتند.

 

 

علی اصغر مغانی، رئیس مرکز سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز  در گفتگو با رسانه‌ها اذعان کرد عناوین بحث‌ها در حول و حوش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و سالم‌سازی فضای دانشگاه مطرح شد که بحث‌هایی مفید ‌و در خور محیط دانشگاه بود و حتما توسط دبیر همتایاران سلامت روان به دیگر دانشجویان فعال در این حوزه منتقل خواهد شد.

 

وی گفت: این گردهمایی جدا از آموزش‌های علمی در جهت هم‌افزایی روابط بین دانشجویان و ایجاد انگیزه فعالیت دانشگاه‌های کشور، حرکت بسیار مقبولی می‌باشد و این برنامه‌ها در تشویق و ارتقاء فعالیت‌های همیاران سلامت روان بسیار مفید خواهد بود و از مسئولان و دست‌اندرکاران این گردهمایی هم در وزارت علوم و هم در دانشگاه تبریز متشکرم.

دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری دانشجو