کوتاه از واحدهای نیشابور، داریون، جهرم و نی‌ریز

به گزارش آنا، آسیه سلطان فر دانشجوی رشته حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد داریون توانست در آزمون کارشناسی ارشد رتبه یک کشوری در گرایش حقوق خصوصی را به دست آورد. وی در سال 95 نیز موفق به کسب رتبه 90 وکالت شده بود.

دکتر مرتضی حق شناس رئیس واحد داریون با تبریک به این موفقیت، کسب این رتبه را نشان بار علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد داریون دانست و از استادان این رشته قدردانی و تشکر کرد.

جشن تکلیف

به گزارش آنا، ​به مناسبت ماه مبارک رمضان جشن تکلیف فرزندان اساتید و پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دکتر جعفر سعیدی رئیس دانشگاه و جمعی از معاونان و مسئولان در محل مسجد دانشگاه برگزار شد به 10 نفر از فرزندان اساتید و پرسنل که به سن تکلیف رسیده بودند، هدایایی شامل کارت هدیه، جانماز، مهر، تسبیح، عطر و چادر اهدا شد.

در حاشیه این مراسم به تعدادی از پرسنل بازنشسته از طرف صندوق امداد، هدایای نقدی به پاس زحمات 30 ساله این عزیزان اهدا شد.

جشن رمضان

مراسم جشن رمضان همراه بابرنامه‌های جنبی همچون جشن تکلیف و مسابقه نقاشی باموضوع نماز و روزه ویژه فرزندان کارکنان با شرکت خانواده‌های استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم برگزار شد.

این مراسم که در تالار نور جهرم برگزار شد از فرزندان تازه به سن تکلیف رسیده کارکنان با اهدای جوایزی تجلیل به عمل آمد. مسابقه نقاشی در گروه‌های متوسطه، دبیرستان، راهنمایی و دبستان و پیش دبستانی نیز با موضوع نماز و روزه برگزار شد و از همه شرکت کنندگان این بخش تجلیل شد.

دکتر سید کوروش سرورزاده رئیس واحد جهرم با آرزوی قبولی طاعات و عبادات میهمانان اینگونه برنامه ها را بهانه و ابزاری برای نزدیک شدن کارکنان و استادان و خانواده آنها با یکدیگر و نزدیک شدن دل ها عنوان و از خیرین نیکوکار که هزینه افطاری و مراسم را تقبل کرده اند تشکر کرد.

نشست توجیهی

نشست توجیهی عوامل برگزاری کنکور سراسری با حضور دکتر محمد شعبانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز، مهدی راه وار نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و عوامل برگزاری کنکور سراسری در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز برگزار شد.

در این نشست نکات لازم و ضروری درباره هر چه بهتر برگزار شدن کنکور از سوی رئیس واحد نی ریز و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش به عوامل اجرایی یادآوری شد.

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری آنا