پاسخ مسئولین حکیم سبزواری در جمع دانشجویان معترض به افزایش شهریه ترم‌های ۱۰ به بالا

 

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو از مشهد.  تعداد محدودي از دانشجويان كه سنوات مجاز آنها خاتمه يافته و موفق به فارغ التحصيلي نشدند امروز در خصوص پرداخت شهريه قانوني ابلاغي از طرف وزارت علوم در خصوص ترمهاي  مازاد بر سنوات قانوني و به خصوص افزايش سنوات ترمهاي دهم به بالا در جلو سازمان مركزي دانشگاه تجمع کردند.

 

مسئولان دانشگاه در اولین لحظات شکل گیری این اجتماع با حضور در جمع دانشجویان به گفتگو با آنها پرداخته و جهت رفاه حال این عزیزان با توجه به روزه دار بودن آنها و آفتاب گرم، دانشجویان را به سالن همایش بیهقی راهنمایی کردند و در آنجا طی گفتگو با این دانشجویان و ارائه مجدد آيين نامه به آنها دو طرف به بحث و تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.

 

لازم به ذكر است، دانشگاه حكيم سبزواري در سال ٩١ نزديك به ١٧٠٠ نفر ورودي داشته است كه همه آنها بدون مشكل فارغ التحصيل شده اند و تنها حدود ٧٠ نفر هنوز موفق به فارغ التحصيلي نشدند و با مشكل سنوات ١٠ ترم مواجه شده اند و ايين نامه مازاد سنوات ترم ١٠ به بالا بر ايشان حاكم شده است.

 

خاطرنشان می شود، با رايزني هاي انجام گرفته مقرر شد از طريق مجاري قانوني و اداري مشكل اين دسته از دانشجويان پي گيري و حل شود.

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری دانشجو