شرکت بازرسی کیفیت عامل تحول در کیفیت خودروهای داخل است
به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،فریدون احمدی، در رابطه با نحوه عملکرد شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، اظهار کرد: به نظر بنده این شرکت وظایف خود را به خوبی انجام داده و آینده رو به رشدی برای آن تصور می‌شود؛ اما نباید فراموش شود در فضای انحصاری، پویایی وجود نخواهد داشت.

وی در ادامه افزود: طی میز گردی که در روزهای گذشته برگزار شد، تصمیم بر آن شد تا این دسته شرکت‌ها گسترش و با ایجاد فضای رقابتی در نهایت کیفیت خودروهای داخلی بهبود یابد.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که آیا شرکت بازرسی کیفیت خدمات ایران توانسته تاثیری بر بهبود کیفیت خودروهای داخلی داشته باشد، بیان کرد: این شرکت تا به امروز وظایف خود را به خوبی انجام داده، اما همچنان راه طولانی در رابطه با افزایش کیفیت تولید خودروهای داخلی وجود دارد و با تکیه بر پیشرفت 10 سال گذشته باید راه را با قدرت ادامه داد. 

وی افزود: اگر به وضعیت کیفیت خودروهای تولید داخل در ۱۵ سال گذشته نگاهی بیاندازیم و شرایط را با امروز مقایسه کنیم متوجه می شویم گزارش های کیفی ماهانه یکی از عوامل بهبود کیفیت خودروهای تولید داخل بوده است.

احمدی در انتها یادآور شد: دلیل این پیشرفت، تمرکز بروی کیفیت خودروهای داخلی است.

انتهای پیام/

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری میزان