سکوت رئیس جمهور در قبال حمله موشکی سپاه به داعش جای سوال دارد

جلال عادلی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد دندانپزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص حمله موشکی سپاه به دیرالزور سوریه گفت: نخست مسئله ی انتقام گیری از عوامل حادثه تروریستی تهران بسیار عالی و به موقع انجام شد که مورد تحسین گروه های مختلف سیاسی در داخل کشور قرار گرفت.

 

وی افزود: نوع شهری که انتخاب شد و پاسخ موشکی چند روز پس از تحریم های جدید موشکی ایران از سوی آمریکا موجب بازخورد منطقه ای و فرامنطقه ای بسیار گسترده ای شد و معادلات جهانی آمریکا و متحدانش را بهم زد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد دندانپزشکی اضافه کرد: سپاه در بحث تروریستی نشان داد که با کسی تعارف ندارد و در بحث فرامنطقه ای ضرب شست محکمی به عربستان و اسرائیل نشان داد. مخصوصا عربستان که در چهار سال اخیر به دلیل سیاست های ناکارآمد دولت یازدهم در حوادث شهدای منا، فرودگاه جده و ماهیگیران ایرانی موجب زیاده خواهی و گزافه گویی های عربستان در خصوص ملت ایران شده است.

 

وی بیان داشت: این قدرت نمایی سپاه در مقابل آمریکا نشان داد که ایران ابرقدرتی ست که حامی مستضعفان جهان است و از رویارویی با هیچ قدرتی در دنیا باکی ندارد.

 

عادلی در خصوص بازخورد این حمله ی سپاه در میان گروه های سیاسی داخل کشور افزود: کسانی که نظام را هم قبول ندارند به این حرکت افتخار کردند. گروه هایی که از چند ماه پیش و در ایام انتخابات خط تخریب سپاه را پیگیری می کردند و می گفتند که چرا شهرهای موشکی را نشان دادید یا چرا روی موشک ها شعار نوشتید نیز مجبور شدند زبان به تحسین این عمل انقلابی سپاه بگشایند.

 

این فعال دانشجویی در پایان اظهار داشت: سکوت شخص رئیس جمهور در این مورد بسیار جای سوال دارد. به نظر می رسد سکوت آقای روحانی به این دلیل باشد که اگراز اقدام سپاه دفاع کنند باید به سوال های بی شمار مردم در خصوص تخریب هایی  در ایام انتخابات علیه سپاه کردند پاسخ دهند.

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری دانشجو