سریال «ایستاده در غبار» روی آنتن می‌رود

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو؛  در این مینی سریال شش‌قسمتی که هم‌زمان با سالگرد ربایش جاویدالاثر متوسلیان و همراهانش روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود، روایت سینمایی مستند گونه از کودکی «احمد» و زندگی ش در سال‌های انقلاب اسلامی و پس‌ازآن حضورش در دفاع مقدس و ربایش وی در بیروت پخش می‌شود. این سریال بر اساس فیلم سینمایی ایستاده در غبار ساخته‌شده و بخش اعظمی از آن را تصاویر مربوط به فیلم سینمایی ایستاده در غبار تشکیل می‌دهد.

 

مینی سریال «ایستاده در غبار» که در 6 قسمت 30 دقیقه‌ای تولیدشده است، نسبت به نسخه سینمایی آن دقایقی بیشتری را به کودکی متوسلیان، درگیری‌های پاوه، حضور «احمد» در بیروت و... اختصاص داده است.

 

مینی سریال «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی حبیب‌الله والی نژاد از جمعه 9 تیرماه از ساعت 22:15 روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

 

 

گفتنی است فیلم سینمایی ایستاده در غبار محصول مرکز فیلم و سریال اوج، برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین جلوه‌های ویژه میدانی و بصری و بهترین طراحی صحنه و لباس از جشنواره سی و چهارم فیلم فجر بوده که تحسین منتقدان را به دنبال داشته است.

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری دانشجو