داعش با هدف افزایش ضریب امنیت اسرائیل ایجاد شد

 

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

 

حسن مرادی، سرپرست سازمان بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: پس از جریان بیداری اسلامی نظام سلطه با سردمداری آمریکا برای افزایش ضریب امنیت اسرائیل، داعش را ایجاد و آن را مورد حمایت و پشتیبانی قرار دادند.

 

وی با اشاره به اینکه علی رغم حمایت های گسترده نظام سلطه و سران مرتجع عرب از داعش امروز این گروه تروریستی متحمل شکست های سنگینی شده و اکنون ابتکار عمل در عراق و سوریه به دست جبهه مقاومت است، افزود: با وجود تشکیل جبهه ائتلاف توسط آمریکا و همپیمانانش که به بهانه مبارزه با داعش ایجاد شده؛ اما در عمل به گونه دیگری عمل می کنند شاهدیم که این ائتلاف نیز در برابر جبهه مقاومت شکست خورده است.

 

سرپرست سازمان بسیج اساتید از ایران به عنوان تکیه گاه جبهه مقاومت در منطقه نام برد و تصریح کرد: در ماه های اخیر و با سفر ترامپ به عربستان شاهد تلاش این کشورها برای به انزوا کشیدن کشورمان به عنوان اصلی ترین حامی جبهه مقاومت هستیم؛ اما واقعیت این است که ایران با این اقدامات از حمایت از جبهه مقاومت دست نمی کشد.

 

مرادی با بیان اینکه نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس توسط امام خمینی (ره) یکی از عوامل تاثیرگذار در تقویت جبهه مقاومت بوده، خاطرنشان کرد: نامگذاری این روز به نام روز قدس بیانگر عزم انقلاب اسلامی برای نابودی رژیم غاصب اسرائیل است.

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری دانشجو