حقانی خبر داد: برکناری کارکنان سابقه‌دار شهرداری تهران طی دو هفته اخیر

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محمد حقانی در سیصد و پنجاه و چهارمین جلسه شورا اظهار کرد: شهرداری تهران برنامه تبلیغاتی با هزینه هنگفت به نام مردم‌گرام در شبکه 3 تولید کرده که جذابیتی ندارد و نبود ایده‌های نو و غلظت حضور اسپانسر در این برنامه موجب کاهش مخاطب آن شده است.

وی گفت: مجری برنامه بیشتر از مسئولان شهری از اقدامات شهرداری تهران تبلیغ و زیاده‌روی می‌کند و مدعی است که تهران سبزترین شهر دنیاست. ما امیدواریم اینطور باشد اما در واقعیت باید گفت که اینگونه نیست. این صحبت سنجیده نیست و این برنامه نیز برازنده شهر تهران نیست.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: در دو هفته اخیر حذف تعدادی از کارکنان شهرداری اتفاق افتاده است و چند نفر از همکاران با سابقه کار زیاد از سمت خود برکنار شدند و چنین برخوردی صحیح نیست.

وی اضافه کرد: شاهد احداث میدان میوه و تره‌بار در پارکینگ مجاور بیمارستان پارسیان در میدان فرهنگ هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: این زمین 2 هزار و 700 متر است و پهنه آن نیز تجهیزات شهری است و هر نوع تغییری در این زمین باید بر اساس رای کمیسیون ماده 5 باشد.

حقانی گفت: حتی سازمان میادین نیز مخالف احداث این میدان تره‌بار در کنار بیمارستان است.

وی افزود: ساخت مرکز میادین میوه و تره‌بار در کنار بیمارستان هیچ‌گونه سنخیتی ندارد و باعث افزایش ترافیک در این محدوده خواهد شد.

حقانی اضافه کرد: اگر من جای شهردار این منطقه بودم به فکر توسعه و افزایش ظرفیت این پارکینگ بودم تا مشکلی از شهروندان حل شود نه آنکه مشکلی بر مشکل آنان افزوده شود .

وی خاطر نشان کرد: ایجاد میدان میوه و تره بار در مجاورت بیمارستان علاوه بر آنکه مشکلات بسیاری برای بیماران ایجاد می‌کند از منظر پزشکی و بهداشتی نیز دارای اشکال است.

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری آنا