تقویت صلح و امنیت جامعه جهانی

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو، مقام معظم رهبری ( حفظه ا... تعالی): آمریکا یی ها نمی توانند به ما سیلی بزنند ما به آنها سیلی خواهیم زد.

 

به گزارش پایگاه خبری رازق : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که  نهادی جوشیده از متن  ملت بزرگوار ایران است، با  اقتدار  توانست گوشه ای  از خشم و غضب  مستضعفان جهان را به رخ بکشد  و با پرتاب موشک به مواضع گروهک امریکایی ،اسرائیلی داعش و گروهای تکفیری در دیرالزور سوریه نشان دهد که جمهوری اسلامی ایران در حفظ امنیت خود با هیچ کسی تعارف ندارد . این تنها گوشه ای از انتقام ملت ایران از حوادث تروریستی 12 ماه مبارک  رمضان در تهران بود  که با غرش  موشک های میان برد خود ، آمریکای جهانخوار  و اسرائیل غاصب و تفاله های آنها از قبیل عربستان را از خواب بیدار کرد .

 

تحریم های جدید سنای  آمریکا به بهانه های مختلف از قبیل حمایت ایران از تروریسم و نقض حقوق بشر و آزمایش های موشکی  هیچ خللی در اراده  پولادین ملت شهید پرور ایران ایجاد نخواهد کرد و با صدای بلند اعلام می کنیم که :  آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند ما باید روی پای خود بایستیم و این تحریم ها را فرصتی  برای تحقق اقتصاد مقاومتی بویژه در اصناف وبازار بدانیم و تلاش خود را معطوف به ظرفیتهای داخلی کرده و با هم در جنگ اقتصادی مقابل قلدرهای جهانی مقاومت کنیم و بر آنها غلبه نمائیم . آفرین  بر دلاور مردان سپاه و بسیج که  همواره باعث افتخار ایرانیان و مستضعفین جهان هستند  و این مدال را از امام ( ره)  در دفاع  مقدس گرفتند که  :  دست و بازوی قدرتمند شما را که دست خداوند  بالای آن است می بوسم و به این بوسه افتخار می کنم.

 

درود و سلام بر همه شهیدان بویژه شهید طهرانی مقدم

 

منبع: رازق

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری دانشجو