ترکش‌های حمله موشکی سپاه به قلب آمریکا و اسرائیل اصابت کرد

 اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو،شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های لامرد در خصوص حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:            

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین
و اعدو الهم ماستطعتم من قوه، ورباط الخیل ترهبون ( انفال /60  )


و شما ( ای مومنان ) در مقام مبارزه با آنها خود را مهیا کنید، و تا حدی که میتوانید از آذوقه و آلات جنگی و اسبان سواری برای تهدید دشمنان خدا و دشمنان خودتان فراهم سازید.
امام خامنه ای : دوران بزن در رو تمام شده است.


اقدام شجاعانه برادران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جواب قاطع و دندان شکنی بود که به بیگانگان نشان داد خون به ناحق ریخته شهدایمان را بی پاسخ نمی گزاریم.


حمله موشکی سپاه به نیروهای داعشی تنها بخش کوچکی ازاقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است . دشمنان باید بدانند که این حمله موشکی در فاصله کمی با خاک اسرائیل صورت گرفت و این را هم باید بدانند که احدی نمی تواند در مقابل ایران اسلامی قد علم کرده و خدشه ای در اراده آهنین این ملت وارد کند.


بیانات رهبر معظم انقلاب بخوبی اعتقاد قلبی و عزم راسخ ایشان برای مبارزه با دشمنان را نشان می دهد. و اهل بصیرت چه زیبا پیام فرمانده را دریافت می کنند. این اقدام شجاعانه جواب ترقه بازی های دشمنانی بود که گفتند آمدیم تا بمانیم. حمله موشکی جوابی کوبنده به آمریکا، اسرائیل، آل سعود و داعشی هایی بود که می خواستند با ترقه بازی کشور را ناامن کنند. اکنون باید به خوبی فهمیده باشند که بازی با کشور ایران جزء شکست برای آنها ثمری ندارد.

 

 شلیک موشکهای سپاه تنها در فاصله اندکی از سخنان رهبر انقلاب صورت گرفت که رهبری بیان کردند : ما به آنها سیلی خواهیم زد . این را نیز دشمنان بدانند و هم دوستانی که دلشان می لرزد سیلی محکم ایران به داعش خورد و صدای آن مرز ها را درنور دید و به گوش کور دلان و بد خواهان این نظام رسید و ترکش های آن به قلب آمریکا و اسرائیل اصابت نمود . موشک باران دیشب جوابی کوبنده برای دشمنان بود و به آنها فهماند که اگر به شرارت های خود در ایران ادامه بدهند با سیلی محکمی در هر نقطه از این کره خاکی مواجه خواهند شد. چرا که مبارزه با کفر مرز نمیشناسد . سپاهیان اسلام فاصله حرف تا عمل را نشان دادند.

 

برادران ما در سپاه دائما متذکر نمیشوند، عمل می کنند. دستور فرمانده را اجرا می کنند و در اجرای فرامین فرمانده عزمی راسخ و استوار دارند. آنها اهل مسامحه و مذاکره با دشمن نیستند، چرا که از عاشورا درس مبارزه و جهاد در راه خدا را فرا گرفته اند.نه مذاکره با دشمن که فقط اهل خصومت و دشمنی است.


وقتی که فرمانده دستور شلیک را بدهد اهل بصیرت بدون واهمه پیغام را دریافت و اجرا می کنند.


در پایان به آن دسته از دوستان خودی که با گفته ها و عملکردهای خود قصد تضعیف سپاه را دارند باید گفت که سایه جنگ را برجام برنداشت. سایه جنگ را مشت های گره کرده مردمی برداشت که حماسه ها آفریدند. سایه جنگ را شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل تهرانی مقدم ها برداشت. اینکه عده ای بیایند و بگویند چرا بر روی موشک ها شعار مینویسند چرا شهر های زیرزمینی نشان میدهند باید گفت این کار شما جزء کمک به دشمن در راه رسیدن به اهداف و خواسته هایشان هیچ سودی ندارد. دشمنان آگاه بیرونی و دوستان ناآگاه درونی بدانند که این یک اعتقاد  است که اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود. این اقدام موشکی پیامی سخت و کوبنده برای آن دسته از تفاله هایی بود که هر روز ایران را تهدید و در پی برهم زدن آسایش و امنیت مردم بودند را به جهانیان صادر نمود.
 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های لامرد

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری دانشجو