تروریست‌ها بدانند در صورت تکرار اقدام علیه ایران، خشم انقلابی پاسداران دامن آنها را می‌گیرد

 

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در بیانیه‌ای در خصوص پرتاب موشکی سپاه به مقر داعش در سوریه اعلام کرد: توریست ها و حامیان منطقه‌ای آنهاست بدانند درصورت تکرار اقدامات پلید علیه ایران، خشم انقلابی پاسداران انقلاب، عاملین و مسببان آن را در بر خواهد گرفت.

 

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی 

سیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبون


امروز بعد از گذشت قریب به چهار سال، ملت ایران بار دیگر طعم غرور و عزت را چشید. بار دیگر صلابت ایران همانند خورشیدی در جهان تابید تا دهان یاوه گویان بسته شود و بدانند که اگر ۳۰ سال پیش موشک نداشتیم تا جواب صدام و دوستانش را بدهیم، امروز بجایی رسیدیم که جواب ترقه بازی را با موشک می دهیم. این یعنی به بعضی ها چند تشکر بدهکاریم.

 

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حمله موشکی به مقر فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه، از عاملین جنایت تروریستی تهران انتقام گرفت.


این اقدام انقلابی سربازان امام زمان (عج) حاوی چند نکته می باشد:

 

نکته اول هشداری به تروریست ها و حامیان منطقه ای آنهاست که بدانند درصورت تکرار این اقدامات پلید و شیطانی علیه ملت ایران، خشم انقلابی و شعله های آتش انتقام پاسداران انقلاب، عاملین و مسببان آن را در بر خواهد گرفت و جنایتکاران را به جهنم رهنمون خواهد ساخت.

 

نکته دیگر خطاب به دشمنان قسم خورده مهدی زهرا (عج) است که بدانند تاریخ سقیفه و عاشورا تکرار نخواهد شد. قوم وعده داده شده آمده است. کسانی که برای کاشی های حرم عمه جانشان خون می دهند، اگر صاحب اصلی را ببینند چه کارها که می کنند.

 

نکته سوم خطاب به دولتمردان معتدل می باشد. اعتدالیون عزیز، بدانید که دنیای امروز و فردا، دنیای گفتمان نیست و سرهنگ ها، هم دیپلماسی بلدند، هم حقوق بین الملل می دانند، اما سروقتش با موشک دشمن را تنبیه می کنند نه با فشار ایمیلی.

 

در پایان ذکر این نکته نیز خالی از لطف نخواهد بود که هنوز بعد از ۱۴۰۰ سال، فرزندان هند جگرخوار با «ذولفقار» به درک واصل می شوند.

 

آری! این است پاسخ تعرض به خاک ایران اسلامی...

 

و من الله التوفیق 
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری دانشجو