از دستگیری شکارچی زنان با تفنگ ساچمه‌ای تا صدور کیفرخواست
دادستان  پاکدشت دادستان عمومی وانقلاب شهرستان پاکدشت در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان اظهارکرد: پرونده شکارچی زنان با تفنگ ساچمه ای با صدور قرار جلب دادرسی و کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه کیفری دو در شهرستان پاکدشت ارسال شد.

علیشپور گفت: مصدومان این پرونده به پزشکی قانونی معرفی شدند که پس از اعلام نتایج و تحقیقات تکمیلی ، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری دو شهرستان پاکدشت ارسال شده است .

به گزارش خبرگزاری میزان، 17 بهمن ماه سال 95 دادستان شهرستان پاکدشت ازدستگیری عامل آزار و اذیت زنان در این شهرستان خبرداد و گفت: متهم با نصب دوربین در تفنگ ساچمه ای به آزار و اذیت زنان در سطح شهر اقدام می کرده است.

وی با اعلام این خبر گفت: روز پنجشنبه هفته گذشته چهار خانم به صورت متوالی به بیمارستان مراجعه و اعلام کردند که در یک لحظه متوجه سوزشی از ناحیه پا شده اند که در بررسی های اولیه مشخص شد  با  تفنگ ساچمه ای تیراندازی شده و به پای آنان برخورد کرده است.

این مقام قضایی افزود: با همکاری پلیس اطلاعات امنیت و راهنمایی یکی از افراد آسیب دیده موضوع مورد بررسی قرار گرفت و از تمامی منازل مناطق  بازرسی بعمل آمد که در نهایت از دو منزل دو تفنگ ساچمه ای کشف شد.

علیشپور در ادامه بیان کرد : دراین رابطه زاویه تیراندازی ها در نظرگرفته شد و فردی که به تیراندازی اقدام کرده بود شناسایی و دستور بازداشت وی صادر شد. 

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان پاکدشت اضافه کرد: این فرد به جرم ارتکابی اعتراف کرد و با صدور قرار وثیقه روانه زندان شده است.  

 انتهای پیام/

شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری میزان