کشف ۵٫۲ تن مواد غذایی فاسد شده در بناب

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر فعالیت تعدادی از افراد سودجو در یک منزل مسکونی استیجاری و حک تاریخ مصرف جدید به جای تاریخ منقضی شده مواد خوراکی و تجهیزات پزشکی مأموران نیروی انتظامی بناب این باند را شناسایی و متلاشی کردند.


فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بناب عصر جمعه در گفتگویی با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: این افراد بعد از پاک کردن تاریخ مصرف منقضی شده از روی بسته های مواد خوراکی و بهداشتی اقدام به درج تاریخ جدید بر روی آن ها می کردند و بعد از بسته بندی در کارتون های جدید در بناب و شهرهای اطراف به فروش می رساندند.


سرهنگ رمضان الهوردیان تصریح کرد: در این خصوص ۹ تن انواع مواد غذایی، خوراکی و همچنین ۲۰۰ عدد تجهیزات پزشکی تاریخ گذشته کشف و ۲ نفر نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.


وی اضافه کرد: همچنین در این عملیات تجهیزات حک تاریخ مصرف جدید نیز از محل فعالیت این افراد کشف و ضبط شده است.


فرمانده نیروی انتظامی بناب در ادامه با اشاره به اینکه پرونده افراد دخیل در این خصوص در دست بررسی بیشتر است؛ تأکید کرد: طبق نظر کارشناسان شبکه بهداشت کلیه اقلام مکشوفه تاریخ گذشته بوده اند.


بنابراین گزارش، رییس شبکه بهداشت و درمان بناب نیز با اشاره به اینکه گشت های کنترل بسیج سلامت نوروزی از اول اسفند بصورت مستمر از واحدهای عرضه موادغذایی و غذاخوری های شهرستان بازدید کرده اند، از کشف ۵/۲ تن مواد غذایی فاسد در این شهرستان خبر داد.


دکتر هوشنگ شریفی از مردم خواست مایحتاج مورد نیاز خود را از عرضه کنندگان معتبر تهیه نموده و در صورت مواجهه با عرضه مواد غذایی نامرغوب و غیربهداشتی مراتب را به این شبکه با تلفن ۱۹۰ اعلام کنند تا کارشناسان این شبکه به موارد اعلامی رسیدگی نمایند.


وی افزود: طرح بسیج سلامت نوروزی تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت.


گفتنی است، اقلام کشف شده با حضور نماینده دادستانی، فرمانده نیروی انتظامی بناب و رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان معدوم شد.

مهر

110

این اخبار را از دست ندهید:

جزئیات فوت همسر افشین یداللهی عکس

شرور تهرانی با چه نقشه کثیفی به زن جوان همسایه تجاوز کرد؟! عکس

واکنش عجیب مدیر یک شرکت که یکی از زنان کارمندش را باردار کرده بود!

راز شوهر خواهر و دختر13 ساله ای که با درد شکم بیمارستانی شد!

صحنه بسیار تلخی را دیدم / شاگرد مغازه دخترم را به پشت یخچال برده و ..

با پسر عمه مایه دارم عروسی کردم / او مجبورم کرد که به میهمانی های کثیف بروم!

خیلی شوکه شدم / زن همسایه واقعا مرا مورد آزار قرار می‌داد / من نمی‌دانستم این اتفاق برای شوهرم می‌افتد!

عکس های نامناسب زنم را که دیدم متوجه شدم که آن مرد کثیف چه درخواستی از همسرم داشته است! عکس

بسیار شوکه شدم! / پیامک هایی که من از همسرم دیدم از یک ارتباط بسیار کثیف خبر می داد!

 

جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ -   اخبار حوادث - خبر از جام نیوز

کلیدواژه ها  :