کاظمی: اگر از ۵ بازی آینده ۴ تایش را ببریم صددرصد در لیگ برترمی مانیم

به گزارش گروه ورزشی آنا، فرهاد کاظمی در نشست خبری خاتمه دیدار تیم های پیکان و ماشین سازی گفت: ما از لحاظ روحی باید این قدر قوی باشیم که وقتی روی اشتباه یک گل بخوریم باید بتوانیم بازی را در ادامه کنترل کنیم. البته بازیکنان زیادی را نداشتیم و آن طور که باید و شاید بازی نکردیم. حالا فهمیدیم که نبودن بازیکنان ما چه تاثیری داشت. پیام هم امروز بعد از 15 روز آنفولانزا برای اولین بار به جمع ما اضافه شد. اصلا معیارهای مورد نظر ما انجام نگرفت.

وی افزود: ما در نیم فصل دوم 11 امتیاز مسلم را به دلیل اشتباهات از دست دادیم اما این شرایط را پذیرفتیم.

سرمربی ماشین سازی درباره شرایط تیم در ادامه فصل اذعان داشت: باید در 4 هفته آینده امتیازات کافی را بگیریم. برای امروز هم برنامه داشتیم. اما حالا برای جبران مافات باید 4 بازی را ببریم. بزرگی باید داخل زمین باشد. قبل از بازی می توان گفت من می برم و من می کشم اما اگر از 5 بازی آینده 4 تایش را ببریم صددرصد می مانیم. کار سختی است ولی باید در شرایط دشوار خودمان را نشان دهیم

وی افزود: دروازه بان جوان ما حتی در نونهالان هم در دروازه نایستاده بود اما باید از او تشکر کنم که 5-4 موقعیت صددرصد را گرفت.

کاظمی در خاتمه در ارتباط با شانس بقای تیم ماشین سازی تصریح کرد:اگر مثل امروز بازی کنیم در آینده به مشکل می خوریم ما یک بازی مستقیم مقابل سیاه جامگان داریم. به جز این بازی دیگر به سایر بازیهای این تیم و صبا کاری نداریم و فقط باید رقبای خود را شکست دهیم تا بمانیم.

جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری آنا