ناتوانی در کنترل خشم منجر به قتل شد

 

 

 

سرهنگ ماشاءالله ملایی اظهار داشت: در پی تماس تلفنی به پلیس ۱۱۰ شهرستان جیرفت گزارش یک نزاع منجر به قتل اعلام شد و بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی گفت: ماموران با ورود به صحنه جرم ۲ نفر که قصد فرار داشتند را دستگیر کردند و یکی از این افراد قاتل و دیگری ضارب بود که به مقامات قضایی تحویل داده شدند.

 

وی بیان کرد: پس از بررسی حادثه مشخص شد در پی اختلافات ملکی چهار نفر در روستای سولان دلفارد با هم درگیر می شوند که در این درگیری یک نفر با ضربه چاقو زخمی شده و یک نفر هم به قتل می رسد.

 

فرمانده انتظامی جیرفت گفت: فرد مجروح بلافاصله به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت برای مداوا اعزام شد و با وجود جراحت چاقو، سالم است.

 

وی افزود: دو نفر در این درگیری به وسیله ماموران انتظامی شهرستان جیرفت دستگیر شدند که یک نفر قاتل و دیگری ضاربی است که منجر به جرح شده است.

 

سرهنگ ملایی خاطرنشان کرد: این دومین نزاع منجر به فوت طی چند روز گذشته بوده که در بررسی های انجام شده علت این قتل ها عدم کنترل خشم و عصبانیت لحظه ای بوده است.

 

وی اظهار کرد: کنترل خشم در مناسبات اجتماعی باید جزء مهارت های زندگی شناخته و آموزش های لازم داده شود تا شاهد این حوادث در جامعه نباشیم.

 

وی گفت: دستگاه‌های قضایی و انتظامی برخورد با اخلالگران نظم و امنیت مردم را در اولویت کاری خود قرار داده اند لذا متولیان فرهنگ و خانواده ها نیز در این زمینه فعالیت جدی کنند تا شاهد این حوادث نباشیم.

 

گفتنی است شهرستان جیرفت با ۳۰۸ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان است.

*باشگاه خبرنگاران جوان

جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ -   اخبار حوادث - خبر از جام نیوز

کلیدواژه ها  :