قلعه‌نویی: حاتمی را به دلایل انضباطی کنار گذاشته‌ایم/ ۳ سال به ناحق اینجا توهین شنیدم
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال گسترش فولاد در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر اظهار داشت: دیدار فردا سخت‌ترین بازی ماست چون گسترش فولاد، تیمی با برنامه و تاکتیکی است. ما از شرایط بازی دور بودیم. در بازی فردا برخی بازیکنان را در اختیار نداریم. مهدی کیانی محروم است، محمد ایران‌پوریان مصدوم شده و فرزاد حاتمی را به دلایل انضباطی کنار گذاشته‌ایم. امیدوارم تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند و بیننده‌های تلویزیونی از تماشای این بازی لذت ببرند.
 
وی ادامه داد: در چند روز بعد از تعطیلات روی نقاط ضعف و قوت گسترش فولاد کار کردیم و امیدوارم بازیکنان جایگزین عملکرد خوبی داشته باشند. پرسپولیس 7 ملی پوش دارد و با حضور سروش رفیعی تیم‌شان روان‌تر بازی می‌کند. ما سال گذشته در نقل و انتقالات خوب کار کردیم و توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم ولی 4 بازیکن‌مان را نتوانستیم جذب کنیم و یک بازیکن تأثیرگذار هم از دست دادیم که می‌توان گفت چرخ ما پنچر شد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: بازیکنان ما با تمام توان بازی می‌کنند و تیم پزشکی ما هم تلاش زیادی می‌کند و بچه‌ها می‌خواهند به خاطر مردم به تیم کمک کنند. باید از آجورلو تشکر کنم که یک تنه همه بار تیم را تحمل می‌کند. من 3 سال ناحق در اینجا توهین شنیدم ولی بعد از چند سال حرف‌های من مشخص شد که حقیقت است و دیدید که تونی هم حرف‌های من را زد. من 3 خواسته داشتم که اگر آنها را انجام می‌دادند، می‌ماندم. پولی که با 400 ،500 میلیون می‌توانست جمع و جور شود الان چند میلیارد شده است و اگر اسم ببرم می گویند با آن فرد مشکل دارد. ما با توکل بر خدا و تلاش مجموعه تلاش می‌کنیم و بازی به بازی جلو می‌رویم.
 
قلعه‌نویی درباره تنبیه انضباطی حاتمی گفت: من یک چارچوب‌هایی دارم و هرکسی در این چارچوب قرار نگیرد با او برخورد می‌کنم. این مسائل درون‌خانوادگی است و او فعلاً تمرین می‌کند ولی باشگاه درباره او بعد از این بازی تصمیم‌گیری می‌کند.

وی درباره احتمال ماندنش در این تیم تصریح کرد: من تبریز را دوست دارم و دومین تیمی است که حضور زیادی داشتم. ولی اجازه بدهید این 7 بازی تمام شود تا ببینیم آیا تراکتور من را می‌خواهد یا نه. امیدوارم در دیدارهای پیش رو عملکرد خوبی داشته باشیم و ان‌شاءالله پنجره تابستانی باز شود تا مشکلی برای باشگاه پیش نیاید چون مردم شریفی هستند و لیاقت این هواداران این نیست.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره احتمال بخشیده شدن محرومیت تابستانی تأکید کرد: باشگاه یک وکیل خوب جذب کرده است و آن وکیل مسائل را پیگیری می‌کند. باید تعهدات مالی پرداخت شود و پولی که باید به تیم تزریق شود به بدهی‌های سابق پرداخت می‌شود.
 
انتهای پیام/

جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ -   اخبار روز - خبر از خبرگزاری میزان